Hakkımızda

ARD MEKANİK PROJE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ARD olarak insan hayatına verdiğimiz önem ve sorumluluk bilinci ile çıkmış olduğumuz yolda, yıllardır siz müşterilerimize zamanında ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çözüm üretmekteyiz.

ARD kurulduğu tarihten bu güne kadar, sektöründe hızla tirmanan ve örnek alinan firmalar arasina girmeyi basarmis olmanin verdigi gurur ve onurla yangin ekipmanlari konusunda yurtici ve yurtdisi gecerlilik standartlarına sahip oldugu belgelenmis ekipmanlari ile, nefes aldiginiz dünyada arkanizdaki gizli güç olmaya devam edecektir.


Misyonumuz Calisanlarimiz, ortaklarimiz ürün ve hizmet tedarikcilerimiz ile; sinerjik takim felsefesiyle, profesyonelce calisarak, güvenli, huzurlu, seffaf, demokratik ve kârli bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.
 
Vizyonumuz Temel kalite politikamiz cercevesinde olusturdugumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz isiginda ürettigimiz ve pazarladigimiz ürünlerimizle ileri ve saygin bir kurulus olarak, yurt ici ve yurt disi pazarlarda ve müşteri tercihlerinde 1 numara olmaktır.